Zabudowy poddaszy

Wykańczając dom, w którym poddasze ma być użytkowe, bardzo ważną kwestią jest, aby zabudowa kartonowo-gipsowa była wykonana fachowo. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że pomieszczenia będą odpowiednio przygotowane do zamieszkania, że ściany po kilku miesiącach nie zaczną pękać a tynk odpadać. Do tego typu prac, niezbędna jest profesjonalna ekipa budowlano-remontową, która posiada odpowiedni sprzęt, wiedzę i umiejętności.

Zabudowa poddasza — o czym trzeba pamiętać?

Firma RTM ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlano-remontowej, nasi fachowcy są wyposażenie w niezbędną wiedzę, poparta praktyką. Ponadto posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie prac szybko i skutecznie. Zabudowa poddasza musi uwzględniać również jego ocieplenie, którego wybór zależy od Inwestora. Bez względu na to, czy Klient wybiera nowoczesną piankę ociepleniową, czy tradycyjną wełnę najważniejsze, aby do powierzchni został dobrany odpowiedni współczynnik ciepła, a ilości grubość ocieplenia, została profesjonalnie wyliczona. Tylko w ten sposób Inwestor będzie miał pewność, że w zimie nie będzie miał utraty ciepła, a w lecie spokojnie będzie można funkcjonować w pokojach na poddaszu. Informacje odnośnie do materiału do ocieplenia oraz jego współczynnikach, grubości czy ilości powinien dostarczyć inwestorowi projektant budynku. My jako firma z doświadczeniem zawsze służymy radą i widząc rażące nieprawidłowości, nie boimy się zwrócić Klientowi na to uwagi. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dbać o ich interesy.

Zabudowy poddaszy

Zabudowa z karton gipsu wymaga precyzji, zastosowania odpowiednich materiałów. Szczególnie ważne jest dobre połączenie płyt, zastosowanie odpowiedniej taśmy dylatacyjnej oraz zaszpachlowanie powierzchni w taki sposób, który zapobiegnie powstawaniu pęknięć na łączeniach w przyszłości. Jest to możliwe do zrobienia, trzeba tylko wiedzieć, jak należy to wykonać. Firma RTM zna się na swoim fachu, dlatego zawsze robimy wszystko, aby wykonywane przez nas prace remontowo-budowlane były dokładne, staranne i przede wszystkim trwałe. Nasza praca to nasza wizytówka, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że o ich mieszkanie zatroszczymy się tak, jak o własne.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Rzeszów, Nisko, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Nowa Sarzyna, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Leżajsk, Jarocin, Trzebownisko, Sandomierz, Mielec, Jasionka, Radymno, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Bircza, Chorzelów, Ropczyce, Pilzno, Czarna, Strzyżów, Dębica, Jasło, Krosno, Sanok, Korczyna, Brzozów, Frampol, Janów Lubelski, Kraśnik, Biłgoraj, Sokołów Małopolski, Cmolas, Głogów Małopolski, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.