Zabudowa karton-gips

Nawet najlepiej zaprojektowane mieszkanie, czasami wymaga wprowadzenia pewnych zmian po to, aby było bardziej komfortowe i użyteczne dla jego mieszkańców. Każdy ma inny gust, inne potrzebny, oraz inny styl życia, a te wszystkie czynniki wpływają na codzienne użytkowanie przestrzeni i wymagania względem niej. Jedną z najprostszych metod, aby dostosować pomieszczenie do swoich potrzeb stosunkowo niewielkim nakładem środków oraz pracy, jest wykonanie odpowiedniej zabudowy z karton gipsu.

Do czego można zastosować zabudowę z karton gipsu?

Płyty kartonowo-gipsowe są trwałe, łatwe w montażu oraz obróbce. Z łatwością się je docina, maluje oraz szpachluje, co za tym idzie, w prosty sposób można otrzymać pożądany efekt. Do wykonania zabudowy niezbędne są płyty kartonowo-gipsowe, stelaż do przykręcenia śrub oraz odpowiednie narzędzia budowlane. Można to zrobić samodzielnie, podglądając filmy instruktażowe w Internecie, jednak zdecydowanie lepiej powierzyć zabudowę fachowcowi. Aby zabudowa z karton gipsu była trwała, ściany nie pękały na łączeniach płyt, a nawierzchnia była gładka, niezbędna jest fachowa wiedza i umiejętności. Firma RTM ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. Nasi fachowcy doskonale wiedzą jak łączyć płyty, aby uniknąć pojawienia się nieestetycznych pęknięć, ponadto zabudowy zawsze robimy z wielką dbałością o szczegóły, po to, aby Klient nie musiał się martwić o to, czy ściany i kąty są proste.

Zabudowa karton-gips

Co można zrobić z zabudowy kartonowo-gipsowej?

Zabudowa z karton gipsu jest bardzo popularna do wykonywania obniżonych sufitów, dzięki temu można ukryć różnego rodzaju wystające elementy budowlane, które niekoniecznie są ozdoba wnętrza. Rury wentylacyjne, belki nośne, rury od instalacji gazowej, te elementy z powodzeniem można schować pod odpowiednią zabudową. Dodatkowo zabudowany sufit pozwala wykonać bardzo efektowne oświetlenie pomieszczenia, poprzez montaż lampek punktowych. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w kuchni, gdzie dobre oświetlenie to podstawa owocnej pracy.

Zabudowy kartonowo-gipsowe są bardzo popularne podczas wykańczania łazienek. Stosuje się je do zabudowania stelaży spłuczek podtynkowych, ponadto do zabudowy pralek, oświetlania sufitowego, lub do stworzenia półek wnękowych.

Firma RTM wykonuje zabudowy z karton gipsu profesjonalnie i fachowo, dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają mnóstwo czasu oraz nerwów, a zyskują pięknie wykończone i praktyczne wnętrza.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Nisko, Stalowa Wola, Rzeszów, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Tarnobrzeg, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Sandomierz, Mielec, Jarocin, Jasionka, Trzebownisko, Przeworsk, Jarosław, Łańcut, Lubaczów, Radymno, Bircza, Chorzelów, Przemyśl, Dębica, Ropczyce, Czarna, Strzyżów, Pilzno, Jasło, Krosno, Korczyna, Brzozów, Sanok, Janów Lubelski, Kraśnik, Biłgoraj, Sokołów Małopolski, Frampol, Głogów Małopolski, Zarzecze, Opatów, Cmolas i wiele więcej.