Szpachlowanie bez cienia wątpliwości

Zrobimy Cię na gładko – czyli szpachlowanie bez cienia wątpliwości

Wykańczanie domu czy mieszkania to wielkie wyzwanie i odpowiedzialność, okraszona stresem, rozterkami i wielkim nakładem pracy i czasu. Ci, którzy decydują się na samodzielną walką z budowlaną codziennością, każdego dnia przekonują się o tym, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli jednak pragniesz zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, postaw na profesjonalną ekipę wykończeniową, która weźmie to wszystko na swoje barki, zostawiając Ci piękne, wykończone wnętrze.

Szpachlowanie bez tajemnic

Szpachlowanie ścianFirma RTM oferuje profesjonalne usługi wykończeniowe, w tym profesjonalne szpachlowanie ścian. Gładkie ściany, bez drzazg, nierówności, czy odchyleń, to gwarancja satysfakcjonującego efektu finalnego całości wnętrza. Pracownicy naszej firmy mają ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do doskonałego kładzenia szpachli oraz gładzenia ścian tak, by były one nieskazitelne. Nowoczesny sprzęt gwarantuje szybką i efektywną pracę. Odpowiednia grubość szpachli, sposób rozprowadzenia oraz wygładzenia jest niezwykle ważny na etapie schnięcia a później wygładzania powierzchni, dlatego stosujemy do tego tylko specjalistyczne narzędzia. Gwarantują one idealny efekt oraz minimalizują ilość zanieczyszczeń, powstających w procesie szlifowania.

Szpachlować czy nie szpachlować, o to jest pytanie

Wiele osób, zwłaszcza podczas budowy domu staje przed dylematem w sprawie szpachlowania ścian. Niektórzy twierdzą, że dobrze położone, nowoczesne tynki wystarczają oraz zapewniają odpowiednią strukturę ścian. Jednak decydując się na takie rozwiązanie, trzeba być świadomym tego, z czego rezygnujemy. Ściany odpowiednio zaszpachlowane zapewniają znacznie leszy efekt wizualny, szybciej pokrywają się farbą, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie wielu warstw, a tym samym ponoszeni zbędnych kosztów. Ponadto ściany szpachlowane są łatwiejsze w użytkowaniu oraz zachowaniu czystości. Stosując zmywalne, odporne na szorowanie farby można swobodnie i szybko usunąć z nich zabrudzenia. W przypadku ścian z samego tynku, przez ich porowatą strukturę, plamy wnikają w głąb ściany, pozostawiając trwałe zanieczyszczenia.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Jeżowe, Rzeszów, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Rudnik nad Sanem, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Kolbuszowa, Leżajsk, Jarocin, Mielec, Sandomierz, Jasionka, Łańcut, Trzebownisko, Przeworsk, Jarosław, Radymno, Lubaczów, Przemyśl, Chorzelów, Bircza, Dębica, Ropczyce, Pilzno, Czarna, Jasło, Krosno, Strzyżów, Sanok, Korczyna, Brzozów, Kraśnik, Janów Lubelski, Frampol, Biłgoraj, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Cmolas, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.