Remont na miarę

RemontKażde mieszkanie, dom, lokal w pewnym momencie wymaga odświeżenia. Na ścianach pojawiają się widoczne zabrudzenia, związane z codziennym użytkowaniem, sufity szarzeją z sezonu na sezon, w skrajnych przypadkach pojawiają się ubytki w tynku, pleśń na ścianach, czy mechaniczne uszkodzenia wnętrza. Kiedy przychodzi moment, że remont jest jedyną słuszną opcją, wówczas najlepiej zdać się na fachową firmę, która przeprowadzi go zarówno efektywnie, jak i efektownie.

RTM — firma do zadań specjalnych

Firma RTM specjalizuje się w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Przebudowa ścianek działowych, szpachlowanie, malowanie, nakładanie farb strukturalnych, układanie płytek, czy zabudowa z karton gipsu to nasza codzienność. Do każdego remontu podchodzimy zadaniowo. Wykonujemy wizję lokalną z inwestorem, określamy zakres prac, przygotowujemy wycenę a przed rozpoczęciem pracy, dostarczamy klientowi listę koniecznych materiałów. Na życzenie Klienta możemy sami zająć się zakupem odpowiednich materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia prac remontowych.

Okiem fachowca

Przed rozpoczęciem prac remontowych służymy pomocą i radą. Jesteśmy fachowcami w swojej branży, mamy doświadczenie i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Zawsze służymy radą i podpowiadamy korzystne i komfortowe rozwiązania, jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Klienta i to na jej podstawie przeprowadzamy całość prac remontowych.

Nowa, lepsza codzienność

Wszystkie prace remontowe zlecone przez naszych Klientów wykonujemy tak, aby powierzone nam wnętrza wyglądały, jak nowe. Zawsze robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania oraz sprawić, że nasi Inwestorzy będą mieć poczucie dobrze zainwestowanych środków. Remont to inwestycja w spokojne i szczęśliwe życie. W czystych, zadbanych wnętrzach żyje się lepiej, dlatego mieszkanie po remoncie zawsze powinno dawać jego mieszkańcom zastrzyk pozytywnej energii. Zawsze staramy się pracować tak, aby nasze działania, przyczyniły się do pozytywnych zmian nie tylko we wnętrzu, ale także życiu naszych Klientów.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Rzeszów, Nisko, Stalowa Wola, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Jarocin, Sandomierz, Mielec, Jasionka, Trzebownisko, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Lubaczów, Radymno, Przemyśl, Bircza, Chorzelów, Dębica, Ropczyce, Pilzno, Czarna, Strzyżów, Jasło, Krosno, Sanok, Korczyna, Brzozów, Janów Lubelski, Kraśnik, Frampol, Biłgoraj, Sokołów Małopolski, Głogów Małopolski, Cmolas, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.

Prace Remontowe