Profesjonalne układanie płytek

Układanie płytek można porównać do tworzenia małego dzieła sztuki, szydełkowania, dziergania szalika na drutach, czy malowania obrazu. Niby nic specjalnego, każdy mógłby się tego nauczyć, gdyby chciał, jednak tylko prawdziwy specjalista potrafi zrobić to tak, żeby patrząc na gotowy produkt, chciało się powiedzieć, „tak to jest to, o to chodziło”. Firma RTM układa płytki z taką pasją i zaangażowaniem, z jakim Picasso malował swoje obrazy, a Michał Anioł rzeźbił swoją Venus z Milo.

Sztuka układania płytek

Układanie płytekBez względu na to, czy mamy do ułożenia jednobarwną glazurę w hali produkcyjnej, czy fantazyjne, śródziemnomorskie mozaiki, w jednej z 4 łazienek dla gości w najdroższym hotelu w mieście, zawsze robimy to tak samo. Robimy to dobrze. Dokładne pomiary, odpowiedni dobór kleju, staranny dobór lub doradztwo w doborze fug, a ostatecznie dokładne, staranne położenie glazury to przepis na udane wnętrze.

Z dbałością o szczegóły

Nasi fachowcy od układania płytek mają wieloletnie doświadczenie, wiedzę niezbędną do doboru odpowiednich materiałów, a także przeprowadzenia niezbędnych obliczeń i planu pracy. Dla nas liczy się efekt, dlatego już na początku przewidujemy jak ułożyć płytki w trudnych, newralgicznych miejscach, co zrobić, aby docięć i odpadów było jak najmniej, a efekt wizualny był nieskazitelny. Dbamy o finanse naszych Klientów, dlatego już na początku prac planujemy i obliczamy niezbędne materiały, aby zoptymalizować koszty oraz maksymalnie usprawnić przebieg prac.

Płytki na każdą powierzchnię

Firma RTM specjalizuje się w układaniu płytek w pomieszczeniach różnego rodzaju i różnego przeznaczenia. Płytki kuchenne, glazura łazienkowa, płytki garażowe, balkonowe, czy tarasowe. Płytki do domu, do firmy, do lokalu użytkowego, a nawet do kościoła. Zawsze chętnie służymy radą, w kwestii doboru rodzaju, grubości oraz surowca, z jakiego wykonane są płytki, jest to szczególnie ważne, ponieważ dobrze dobrane płytki, wysokiej jakości, odpowiednio dostosowane do swojego przeznaczenia, w połączeniu z fachowym położenie, gwarantuje długoletnie użytkowanie i zadowalający efekt.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Rzeszów, Stalowa Wola, Nisko, Rudnik nad Sanem, Jeżowe, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Leżajsk, Nowa Sarzyna, Jarocin, Mielec, Sandomierz, Jasionka, Łańcut, Trzebownisko, Przeworsk, Lubaczów, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Chorzelów, Bircza, Dębica, Pilzno, Ropczyce, Czarna, Jasło, Strzyżów, Krosno, Sanok, Korczyna, Janów Lubelski, Brzozów, Kraśnik, Frampol, Sokołów Małopolski, Biłgoraj, Głogów Małopolski, Cmolas, Opatów, Zarzecze i wiele więcej.