Profesjonalne odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów domów lub obiektów wielkopowierzchniowych, bezwzględnie wymaga profesjonalnych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia dekarskiego. W innym wypadku może dojść do uszkodzenia powierzchni dachu lub wypadków związanych ze spadkiem z dużej wysokości. Nie należy więc zabierać się za tę czynność samodzielnie, ani zlecać jej przypadkowym osobom czy firmom, tylko ze względu na niższą cenę usługi. Nasza firma oferuje fachowe odśnieżanie dachów za pomocą profesjonalnego sprzętu i bezpiecznych metod. Jakie są zalety skorzystania z naszej propozycji odśnieżania?

Odśnieżanie Dachów

Kompleksowa usługa odśnieżania dachów

Przede wszystkim nasi klienci mają pewność, że usuwanie śniegu i lodu z dachu, odbędzie się z zachowaniem ważnych reguł bezpieczeństwa dla określonego rodzaju powierzchni dachu. W przypadku jej uszkodzenia nieodpowiednimi narzędziami, używanymi przez niewykwalifikowane ekipy, zachodzi potrzeba kosztownych napraw czy nawet wymiany. Ten dodatkowy, nieprzewidziany wydatek to niepotrzebny stres dla klienta. Dlatego warto postawić na jakość i renomę. Nasza firma daje klientom pewność i zupełne bezpieczeństwo doskonałego wykonania usług odśnieżania. Ponadto pracownicy reprezentujący nasze przedsiębiorstwo, posiadają uprawnienia do pracy na wysokościach i potrafią obchodzić się z poszczególnymi materiałami pokrywającymi dach. Ma to istotne znaczenie w tego typu pracy. Dzięki temu można spokojnie oddać dach w ręce naszych specjalistów, bez obawy o wgniecenie blachodachówki czy też zdrapanie farby lub zerwanie gontu bitumicznego. Przed rozpoczęciem prac odbywa się również dokładne sprawdzenie jakości konstrukcji nośnej dachu, więc nie zachodzi również niebezpieczeństwo jego zarwania, co mogłoby być tragiczne w skutkach. Pokrywa śnieżna i lodowa zostaje usunięta sprawnie, szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Cieszymy się doskonałą renomą w branży, a dzięki dużemu doświadczeniu w odśnieżaniu dachów, możemy zapewnić kompleksową usługę, z której każdy klient z pewnością będzie zadowolony.

Prace Alpinistyczne

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Nisko, Rzeszów, Stalowa Wola, Rudnik nad Sanem, Jeżowe, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Nowa Sarzyna, Nowa Dęba, Leżajsk, Jarocin, Mielec, Jasionka, Trzebownisko, Sandomierz, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Bircza, Lubaczów, Chorzelów, Dębica, Pilzno, Czarna, Ropczyce, Strzyżów, Jasło, Sanok, Korczyna, Brzozów, Krosno, Janów Lubelski, Frampol, Kraśnik, Biłgoraj, Sokołów Małopolski, Cmolas, Głogów Małopolski, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.