Profesjonalne malowanie elewacji

Dom jak nowy – profesjonalne malowanie elewacji

Po zakończeniu prac budowlanych na nowym budynku wszystko wygląda bardzo elegancko i aż błyszczy nowością. Czyściutka, nowa elewacja, piękny jeszcze ciepły dach, nowoczesne wnętrza, wszystko czyste i ładne, bo nowe. Jednak po kilku latach użytkowania budynku, czas pozostawia swoje piętno i to, co niegdyś nieskazitelne, teraz okraszone zębem czasu. Zacieki pod balkonami, ślady mchu na elewacji w zacienionych miejscach, odpryski, błota czy piasku, które pozostały po silnej nawałnicy, to wszystko z dnia na dzień, małymi kroczkami odbiera cały splendor nowości.

Czas na zmiany

Kiedy na budynku zaczynają się pojawiać widoczne zabrudzenia, kolor elewacji wyraźnie spłowiał i nie robi już tak dobrego efektu wizualnego, jak na początku, nie ma na co czekać, tylko trzeba podjąć radykalne kroki. Jakie? Malowanie. Odświeżenie koloru elewacji to najlepszy wybór, jeżeli zależy nam na powrocie do pierwotnego stanu budynku, lub wręcz przeciwnie, chcielibyśmy coś zmienić, odświeżyć, nadać świeżości. Malowanie elewacji pozwoli na nowo obudzić życie w uśpionym budynku, dodać mu nowych barw i ponownie zwrócić na niego uwagę.

Malowanie Elewacji

Komu powierzyć malowanie elewacji?

Malowanie elewacji domu czy innego budynku warto powierzyć profesjonalnej firmie zajmującej się tego typu usługami. Firma RTM ma długoletnie doświadczenie oraz wiedzę, umiejętności i sprzęt niezbędny do fachowego malowania elewacji różnego rodzaju budynków. Posiadamy sprzęt i doświadczenie w malowaniu różnych tynków, farby dobieramy w zależności od zastosowanego tynku, pracujemy tylko na trwałych materiałach sprawdzonych producentów, używamy profesjonalnego sprzętu do malowania, a nasi wykwalifikowani pracownicy mają niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, pozwalające im na wykonywanie powierzonych im zadań na najwyższym poziomie.

Elewacja to wizytówka całego domu, dlatego musi być pomalowana profesjonalnie, dokładnie oraz trwale, tak aby przez kolejne lata godnie reprezentowała domowników. Odświeżona, pomalowana elewacja ożywi całą posesję, pozwoli odzyskać blask domu i dobre samopoczucie domowników.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Rzeszów, Nisko, Kolbuszowa, Rudnik nad Sanem, Stalowa Wola, Jeżowe, Nowa Dęba, Tarnobrzeg, Nowa Sarzyna, Krosno, Leżajsk, Jarocin, Sandomierz, Mielec, Jasionka, Trzebownisko, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Jasło, Lubaczów, Radymno, Przemyśl, Bircza, Chorzelów, Dębica, Ropczyce, Pilzno, Czarna, Strzyżów, Sanok, Korczyna, Brzozów, Janów Lubelski, Głogów Małopolski, Kraśnik, Frampol, Biłgoraj, Sokołów Małopolski, Cmolas, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.