Mycie dachów

W trosce o czysty i zadbany dach

Dach to ten element konstrukcyjny domu, który najbardziej narażony jest na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Deszcz, śnieg, grad, silny wiatr, gorące słońce, silny mróz, to wszystko nie odbija się bez echa. Zacieki, pozostałości po jesiennych liściach, gałęziach pozostawionych przez przelatujące ptaki, mech, których uwił sobie gniazdko na wilgotnym, ciemnym goncie, to niektóre z tych niespodzianek, jakie mogą czekać na dachu na właściciela domu.

Mycie Dachów

Czysty i bezpieczny dach

Jeżeli już mamy świadomość konieczności odczyszczenia dachu, wówczas należy wybrać najlepsze rozwiązanie, jak to zrobić, czym to zrobić i kto powinien to zrobić? Odpowiedź jest jedna — profesjonalna firma zajmująca się pracami na wysokości. Dlaczego nie powinno wykonywać się tego samemu? Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Prace na wysokości, nawet jeżeli mowa o 3 czy 4 metrach nad ziemią, zawsze niosą ze sobą ryzyko spadnięcia, szczególnie jeżeli mamy do czynienia ze stromą i mokrą nawierzchnią, a tak z pewnością będzie podczas mycia dachu.

Firma RTM zajmuje się profesjonalnym myciem dachów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, myjki ciśnieniowe, specjalistyczne środki do czyszczenia, a także wszelkie konieczne sprzęty zapewniające bezpieczeństwo pracy na wysokościach. Dzięki temu gwarantujemy szybką i skuteczną pracę, przynosząca doskonałe efekty.

Regularne mycie dachu, przynajmniej raz w roku, może uchronić go przed niepotrzebnymi usterkami związanymi na przykład z zaleganiem starych liści w rynnach. Ponadto dach to wizytówka domu więc jego czysty i zadbany wygląd sprawi, że cały dom będzie wyglądał znacznie lepiej.

Firma RTM ma wszelkie kompetencje oraz sprzęty do tego, aby zając się odświeżeniem dachu w sposób efektywny i bezpieczny. Przemysłowe myjki ciśnieniowe zapewniają szybkie i skuteczne pozbywanie się nawet trudnych zanieczyszczeń, ponadto odpowiednio dobrane środki czystości, niewpływające negatywnie na powłokę dachu zapewniają wysoką jakość usług, połączoną ze starannością o szczegóły i dbałością o dobrą kondycję dachu.

Prace Alpinistyczne

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa pomorskiego, podkarpackiego i okolicach: Gdynia, Gdańsk, Chojnice, Tczew, Elbląg, Słupsk, Przemyśl, Rzeszów, Nisko, Pilzno, Stalowa Wola, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Leżajsk, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Nowa Sarzyna, Jarocin, Sandomierz, Jasionka, Trzebownisko, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Lubaczów, Radymno, Bircza, Chorzelów, Mielec, Dębica, Ropczyce, Czarna, Strzyżów, Jasło, Krosno, Sanok, Korczyna, Brzozów, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Frampol, Sokołów Małopolski, Głogów Małopolski, Cmolas, Zarzecze, Opatów i wiele więcej.