Malowanie ścian

Więc chodź, pomaluję Twój dom

Malowanie ścian to najszybszy sposób na zmianę oblicza wnętrza, odświeżenie domu i nadanie mieszkaniu odrobinę świeżości. Malowanie owszem można wykonać samemu, tylko trzeba liczyć się z tym, że może okazać się, że wkład czasu i pracy nie będzie współmierny do otrzymanego efektu. Dlaczego? Ponieważ tylko doświadczeni weterani znają pewne niuanse, sztuczki oraz techniki, gwarantujące efekt idealny.

Dlaczego malowanie jest ważne?

Co takie trudnego może być w malowaniu ścian, że zwykły śmiertelnik, nie będzie w stanie sprostać temu zadaniu? Teoretycznie nic. Praktycznie jednak wszystko. Dobór odpowiedniej farby i sprzętu do malowania to pierwsza sprawa. Kolejna to zabezpieczenie powierzchni, przygotowanie do pracy oraz odpowiednia technika malowania. Nie wystarczy jeździć wałkiem po ścianie w górę i w dół, aby otrzymany efekt był efektem WOW. Trzeba wiedzieć co zrobić, aby ściana idealnie odcinała się od sufitu, trzeba wiedzieć co zrobić, aby dokładnie pokryć różnego rodzaju zakamarki, kąty i mało dostępne miejsca. Trzeba wiedzieć jak malować, aby nie powstawały maziaki, aby farba była rozprowadzana równo, oraz aby cały proces był sensowny i ekonomiczny.

Malowanie ścian

Malowanie

Fachowcy z firmy RTM mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, która każdego dnia wykorzystują, wykańczając domy i mieszkania. Przystępując do malowania wnętrza, nasi pracownicy dokładnie wiedzą, w jaki sposób i gdzie przyklei taśmę, co i jak trzeba zabezpieczyć. Wiedzą jakie wałki nadają się do jakiego rodzaju ścian, jak skutecznie pokryć trudno dostępne miejsce, oraz co zrobić, aby malowanie było dokładne i efektowne. Korzystanie z oferowanej przez naszą firmę usługi malowania, otrzymują Państwo gwarancję sumienne wykonanej pracy, która zapewni pożądany efekt. Równy kolor na ścianach, bez smug, czy rozmyć, idealna kreska oddzielająca ściany od sufitu, dokładne pokrycie nawet trudno dostępnych miejsc, to nasze priorytety. Kiedy podejmujemy się pomalowania wnętrza, dajemy gwarancję satysfakcji, dlatego robimy wszystko, by nie stracić zaufania naszych Klientów.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166

 

Działamy na terenie województwa podkarpackiego i okolicach: Nisko, Stalowa Wola, Rzeszów, Jeżowe, Rudnik nad Sanem, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Tarnobrzeg, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Sandomierz, Jarocin, Mielec, Jasionka, Trzebownisko, Przeworsk, Jarosław, Łańcut, Lubaczów, Radymno, Bircza, Chorzelów, Dębica, Przemyśl, Ropczyce, Pilzno, Strzyżów, Jasło, Krosno, Czarna, Sanok, Korczyna, Janów Lubelski, Kraśnik, Brzozów, Frampol, Biłgoraj, Głogów Małopolski, Cmolas, Zarzecze, Sokołów Małopolski, Opatów i wiele więcej.