Firma RTM

Usługi BudowlaneRTM Usługi Budowlane to doskonale zorganizowany zespół wykonawczy, dostarczający wszystkim klientom kompleksową ofertę od 2011 roku. Już od początków obecności na rynku podstawą działalności firmy jest rzetelność i profesjonalizm, dzięki którym wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. RTM działa na terenie Podkarpacia oraz jego okolic. Oferta firmy przeznaczona jest zarówno dla indywidualnych, jak i biznesowych klientów.

Mycie i malowanie

Do najważniejszych usług realizowanych przez RTM Usługi Budowlane należą kompleksowe prace konserwacyjne, pielęgnacyjne oraz renowacyjne. Firma wykonuje profesjonalne przeprowadzenie tego typu czynności na obiektach zarówno typowo przemysłowych, jak i tych o zastosowaniu mieszkalnym i użytkowym. Dotyczy to przede wszystkim elementów najbardziej podatnych na zabrudzania oraz zniszczenia, wymagających regularnej odnowy oraz właściwego poziomu ochrony. W przypadku dachów oraz elewacji RTM oferuje między innymi usługi malowania, mycia oraz odśnieżania, które zapewniają tym szczególnym częściom budynku odpowiednio estetyczny wygląd oraz doskonałe zabezpieczenie w postaci prawidłowo dobranych i nałożonych powłok. Zastosowanie sprzętu ciśnieniowego oraz specjalnych środków chemicznych przywraca każdemu budynkowi atrakcyjny wygląd, a tym samym zapewnia odpowiednie odświeżenie również całemu otoczeniu.

Oczyszczanie i pielęgnacja

Podobnie jak elewacja i dach, zewnętrzne elementy będące stałym uzupełnieniem funkcjonalnym posesji również wymagają regularnego przeprowadzania kompleksowych prac pielęgnacyjnych. Firma RTM Usługi Budowlane jest w stanie przeprowadzić je na wszystkich najczęściej wykorzystywanych materiałach nawierzchniowych oraz ogrodzeniowych. Czyszczenie kostki brukowej należy do najskuteczniejszych sposobów pozwalających na usunięcie zabrudzeń zarówno bezpośrednio z nawierzchni, jak i znacznie trudniej dostępnych spoin. Oferowane przez RTM czyszczenie i malowanie ogrodzenia to z kolei doskonała forma odświeżenia estetyki tego elementu, a także jego ochrony przed efektami codziennej eksploatacji oraz niekorzystnymi czynnikami pogodowymi i środowiskowymi.

Remonty i wykończenia

W ofercie firmy RTM Usługi Budowlane znajdują się także profesjonalne prace remontowe i wykończeniowe, przeprowadzane we wnętrzach mieszkań oraz domów. Do najważniejszych atutów każdej realizacji tego typu należy wysoki poziom estetyczny, który w połączeniu z pożądaną solidnością daje gwarancję zadowolenia ze strony klientów. Przystępując do układania płytek, szpachlowania czy malowania, pracownicy RTM korzystają wyłącznie ze specjalistycznych narzędzi oraz najlepszych gatunkowo produktów budowlanych. Dzięki temu prace remontowe i wykończeniowe za każdym razem mogą być przeprowadzane na najwyższym poziomie technicznym oraz praktycznym. Do najbardziej zaawansowanych realizacji należą m.in. zabudowy karton-gipsowe, wykonywane także na poddaszach. Firma RTM dysponuje nowoczesnym zapleczem, zapewniającym fachowe podejście do adaptacji wnętrz, włącznie z doborem oraz wdrożeniem wszystkich materiałów.

 

Zadzwoń: +48 697 320 166